Organizace výletů

Aktivní dovolená

Kromě atraktivních výletů na bicyklu s průvodcem nabízíme také autokarové výlety do vzdálenějšího okolí. Váš odpočinek je nám nade vše a tak se nebudete muset o nic starat. Ani o cestu, vstupné, vyhledání restaurace, parkoviště apod., a my Vás Vámi zvoleným cílem výletu provedeme. Ve vzdálenějším okolí je mnoho míst, která stojí za to. Pokusíme se je pro Vás vybrat:

  1. Návštěva Vídně (cca. 80 km), Bratislavy (cca. 90 km) nebo Brna (60 km) s prohlídkou města a vybraných památek či nákupy. Pro milovníky velkoměst.
  2. Výlet do termálních lázní v Laa na Dyji (35 km), kde je moderní akvapark s termální vodou o teplotě 34 — 36 stupňů a mnoha atrakcemi. Nejsou drahé a jsme tam za chviličku. Ideální pro zimomořivce.
  3. Výlet na Mušovská jezera (30 km) s výletem na lodi a možností koupání. Největší moravská vodní plocha pod Pálavou, s kapitálními kapry sumci, možné také potápění a vodní sporty (windsurfing, kiting,). Krásný den u vody a na vodě.
  4. Návštěva zoologické zahrady v Hodoníně (35 km) pro rodiny s dětmi. ZOO v Hodoníně je nevelká, ale útulná, moderně vedená, s mnoha vzácnými chovy. Samozřejmě s atrakcemi pro děti jako je trampolína, dětské hřiště s domácími zvířátky, autíčka, nafukovací skluzavka,… Není nad spokojený dětský úsměv.
  5. Pěší túry přes Pálavu. Naše nejvyšší kopce široko daleko jsou chráněnou krajinnou oblastí a biosférickou rezervací, kde se kloubí unikátní výskyt některých druhů rostlin s pěstováním vinné révy. Je z ní krásný rozhled na Mušovská jezera a krajinu lužního lesa. Nejvyšším vrcholem je Děvín (554 m n. m.). Do dálky svítí její bílé vápencové útesy. Nepříliš náročná trasa se dá zvládnout za půlden.
  6. Plavba na kánoích po Dyji. Až do roku 2008 nemyslitelná věc. Za totality byl tok Dyje velmi střežená hraniční linie, po roce 1989 byl problém s vyřízením povolení, jelikož tok řeky díky měnícímu se korytu zasahuje nepravidelně na území Rakouska i Česka. Po vstupu ČR do Schengenu je možné hranici překračovat kdekoli, takže se naskytla jedinečná možnost plavby po řece. Jízda na kánoi po klidné vodě není vůbec nudná. Začátek plavby je v Břeclavi, kterou než se nadějete, necháte za svými zády. Zpočátku louky střídají vrbové mokřady, které se postupně mění v panenský lužní les (prales). Po asi 3 hodinách (zatím liduprázdné) plavby, během které se dá odpočinout na některém z meandrů, se před Vámi objeví soutok Dyje s Moravou a tedy i velmi zajímavé místo — pravý dolní roh České republiky — trojzemí Česko — Rakousko — Slovensko. Pak již se jen necháte unášet proudem řeky Moravy mezi Rakouskem a Slovenskem. Po třech kilometrech přistanete na levém břehu u Moravského Sv. Jánu, odkud Vás autem dopravíme zpět do Valtic. Tento výlet je vhodný i pro vodácké začátečníky a v každém zanechá nezapomenutelný zážitek. …viz foto
  7. Lyžování a bobování v Němčičkách. Na nejníže položené sjezdovce v Evropě si můžete zalyžovat a zabobovat, a to na umělém povrchu i na přírodním sněhu. Jižní Morava — lyžařů ráj. Mimochodem, dole jste coby dup!
  8. Lyžování v blízkých střediscích v Rakousku. Komu jsou Němčičky málo, nabízíme výlet za účelem lyžování v některém z blízkých rakouských středisek. Nejblíže je to od nás na Semmering (Stuhlek), kde si přijdou na své milovníci modrých, červených i černých sjezdovek. Díky dálnici a obchvatu Vídně se z Valtic dá do tohoto střediska dostat za cca. 2 hodiny. Do jiných populárních středisek, jako je Hochkar nebo Lackenhof, je to od nás něco přes tři hodiny jízdy.

Samozřejmě zajistíme i Vámi vybrané destinace. Cena výletu bude stanovena podle počtu účastníků, lokality, vstupného atd. Jeďte s námi, vyznáme se.


Novinky
Ubytovací poukaz jako dárek!

Vážení hosté, nabízíme Vám dárkové poukazy na pobyt v našem penzionu, jako originální dárek pro Vaše blízké, či známé. Dárkový poukaz bývá také vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče ale i Vaše…Provozovatel


Penzion Addo
Polní 1123, 691 42 Valtice


Vzdělávání


Kontakty
Emailová adresa: addo@addo.cz Telefon: +420 734 311 484 Mobil: +420 734 311 485 Webové stránky: www.addo.cz