Chata u Apolla

Chata u Apolla

Pro vyznavače klidu, pohody a přírody nabízíme ubytování v plně zařízené chatě, která se nachází v jedinečném přírodním prostředí  mezi lesem a vinohrady pár desítek metrů od rybníka Apollo.

Chata je zděná, tepelně izolovaná s dřevěnou fasádou a na velkém oploceném pozemku. Možnost obývání i v chladném počasí a v zimě.

GPS poloha:  48°46'41.944"N, 16°49'11.131"E

Příjezd: Po silnici Břeclav – Lednice, odbočka na asfaltovou místní komunikaci, dále pak po zpevněné lesní cestě. I za deštivého počasí nemají osobní auta problém.

Venkovní prostory:  Oplocený pozemek s uzamykatelnou bránou, parkování  na pozemku u chaty (před nebo za branou )

Vnitřní prostory : V přízemí je kuchyňský koutek s dvou plotýnkovou plynovou varnou deskou, dřezem a nádobím, ledničkou a varnou konvicí, kuchyňský stůl, rozkládací gauč. 

Sociální zařízení je součástí chaty- tekoucí teplá a studená voda

Krbová kamna se zásobou dřeva k dispozici

V podkroví je prostor ke spánku, manželská postel a dvě oddělené postele

Okolí chaty:

Ve vzdálenosti 20 metrů od chaty prochází Liechtejnstenská cyklostezka, která spojuje všechny stavby (salety) v Lednicko-valtickém areálu.  Milovníci pěších procházek si přijdou na své po měkkých lesních cestách, které jsou dobře značeny. Terén je převážně rovinatý a mírně zvlněný, vhodný i pro starší osoby.

Více informací na našem webu: www.chatavaltice.cz


Novinky
Ubytovací poukaz jako dárek!

Vážení hosté, nabízíme Vám dárkové poukazy na pobyt v našem penzionu, jako originální dárek pro Vaše blízké, či známé. Dárkový poukaz bývá také vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče ale i Vaše…Provozovatel


Penzion Addo
Polní 1123, 691 42 Valtice


Vzdělávání


Kontakty
Emailová adresa: addo@addo.cz Telefon: +420 734 311 484 Mobil: +420 734 311 485 Webové stránky: www.addo.cz